(067) 417-54-74

(093) 437-91-14

(066) 110-50-09

Информация
Поиск

Tickless Baby Kid (Ogange)

Производитель: Tickless
Код товара: PRO-107OR
Нашли дешевле ?
650 ₴

  • Доступность: На складе

Ультразвуковий прилад від кліщів Tickless Baby Kid

TICKLESS Baby & Kid - ідеальне рішення проти кліщів, починаючи з перших днів дитини, проведених на свіжому повітрі. Для малюків віком від 0-10 років. Екологічно чистий, не містить хімікатів та ароматів.

TICKLESS Baby and Kid роблять ваш час, проведений на природі, безтурботним: пристрій відштовхує кліщів, не використовуючи небезпечних хімікатів. Просто прикріпіть прилад надійно до одягу вашої дитини, і він буде тримати кліщів протягом 6-12 місяців після активації, дозволяючи всій родині насолоджуватися природою без турботи та турбот.

Він нетоксичний і не використовує та не виділяє хімічних речовин чи запахів, безпечних для використання для всіх. Прилад випромінює ультразвукові імпульси, які непомітні для немовлят, дорослих чи тварин, але турбують кліщів, тим самим тримаючи їх подалі. Діапазон роботи приблизно 1,5 метра. Пристрій в першу чергу призначений для профілактичних цілей.

Технологія TICKLESS® пройшла суворі випробування та була доведена ефективною клінічним дослідженням в Лабораторії ветеринарної медичної мікробіології та інфекційних хвороб Університету Камеріно, Італія.

Характеристики:

  • Без хімічних речовин;
  • Радіус дії: 1,5 м;
  • Без запахів і ароматів;
  • Безпечний у використанні з перших днів дитини;
  • Всесезонний захист.

Використання:видаліть вкладку, щоб активувати пристрій.Надійно закріпіть прилад на дитячому одязі (наприклад, затискач для ременів, шнурки, ковдри, коляску), переконавшись, що дитина не може його зняти і проковтнути. Не кладіть прилад у кишеню чи мішок, оскільки це заважатиме випромінюваним ультразвуковим хвилям! При нормальних температурах пристрій може тримати кліщів протягом 6-12 місяців після активації.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не маючи водонепроникності, виріб відрізняється високою стійкістю до вологи (IP31). Якщо пристрій намокне, його слід негайно висушити, щоб запобігти пошкодженню водою.

Основные характеристики
Країна виробник Венгрія

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо