(067) 417-54-74

(093) 437-91-14

(066) 110-50-09

Информация
Поиск

Miteless Home (Light Blue)

Производитель: Tickless
Код товара: PRO-202LB
Нашли дешевле ?
1 100 ₴

  • Доступность: На складе

Ультразвуковий прилад від пилових кліщів Miteless Home

MITELESS® Home знижує концентрацію пилових кліщів протягом тижнів і ефективно полегшує симптоми алергії. Цей революційний продукт може бути довготривалим рішенням проти пилової алергії. Він бореться з наявністю пилових кліщів, найпоширенішого пускового механізму цілорічної алергії та астми.

Кліщі домашнього пилу - паразити, які можуть бути алергенами для синдрому, який називається алергією на домашній пил. Ці істоти, що нагадують клопів, живуть у вашому домі, їх улюбленим житлом є матрац у спальнях, постільні приналежності, подушки, килими, м'які меблі, диван та опудала тварин. У важких випадках алергія на домашній пил може призвести до респіраторних захворювань (астми) та дерматитів.

Використання

Вставте пристрій у розетку напругою 110-230 В таким чином, щоб випромінювані ультразвукові хвилі не перешкоджали жоден предмет (ліжко, нічний стіл тощо). Короткі сині спалахи після плагіна вказують на те, що пристрій працює належним чином. Після цього блакитне світло постійно освітлюється, також слугуючи нічним світлом. Коли MITELESS Home увімкнено, він видає незначний тикаючий шум. Виймаючи розетку, слід зачекати 10 секунд, перш ніж підключити її знову.

Характеристики приладу:

  • Радіус дії:охоплює 30 кв.м;
  • Без хімічних речовин;
  • Допомагає зменшити симптоми пилової алергії, викликаної пиловими кліщами;
  • Всесезонний захист;
  • Ультразвукові імпульси непомітні для людини та домашніх тварин.
Основные характеристики
Країна виробник Венгрія

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо